Verdeling workshops

1. POFFERTJES KRAAM

1.  Henri Baars

2.  Leanne Bus

3.  Peter van den Hout

 

2. GRIMEREN

1.  Marlies Heijnen

2.  mariet Reubsaet

3.  Francis Heijnen

4.  Zoë van Bavel

5.  Ancehl Koreman

6.  Bo Wouters

7.  Lizz van Vugt

8.  Inge Backx

9.  Emmely Wirix

10. Bregje Schieman

 

BEVEILIGING GRIMEREN
1. RECCE teamlid

 

3. SPRINGKUSSEN NED.

1.  Audrey Eberhard

2.  Sadik Sasmaz

 

4. SPRINGKUSSEN PRINSES

1.  Noah Tahiri

2.  Jeroen Ooms

 

5. BOBSLEEBAAN

1.  Yassin Taouil

2.  Sammy Patty

 

6. LIMBO DANS

1.  Demi Roterman

2.  Nina Pero

 

7. KLIMTOREN

1.  Sven van Gulik

2.  Wouter de Kramer

3.  Jaap de Kramer

 

8. TON GOOIEN

1.  Jasper Simon

2.  Tess Eckhardt

 

9. DJEMBE

1.  Jamie van Steen

2.  Denise Paquay

3.  Christina Pötzl

4.  Annette Bopp 

 

 

 9. DJEMBE

1.  Jamie van Steen

2.  Denise Paquay

3.  Christina Pötzl

4.  Annette Bopp 

 

10. TWISTER

1.  Babs van Eekelen

2.  Sara Hajdarević

 

11. TOUWTREKKEN

1.  Dilan Ozdemir

2.  Ebru Kurucu

 

12. VERKLEED OP DE FOTO

1.  Anne van Sulten

2.  Marit Schilder

 

13. DIEREN KNUTSELEN

1.  Lotte Tielemans

2.  Erzsi Eigeman

 

14. SLEUTELHANGERS MAKEN

1.  Karlijn Willemse

2.  Jente van Gastel

 

15. STOFSLINGERS MAKEN

1.  Maud Spoor

2.  Selina Scamrowicz

3.  Bo Baremans

 

16. VISSEN/Camper

1.  Esra Bakker

2.  Elma Gostevcic

 

17. FLASH MOB

1.  Chantal Ravensbergen

2.  Jessie de Fouw

3.  Leonie Westerhuis

4.  Anne van Nistelrooij

5.  Corinne Carton

 

BEGELEIDING VITALIS STUDENTEN

1.  Ramon van Dalsum

2.  Souad Assila

 

18. ARMBANDJES MAKEN

Deltion College

 

19. WAFELS MAKEN/VERSIEREN

Deltion college  

 

20. BESTUURBARE AUTO RACE

Deltion college

 

21. REUZENJENGA

Deltion college

 

22. NAGEL EN PLAKTATTOOS

Deltion college

 

BEGELEIDING DELTION STUDENTEN

1.  Susan van de Berg

2.  Tom Havinga

 

23. PIMP MY T-SHIRT

1. marjolein de Kramer

2.  Floor Zwerink

3.  Margriet Driessen

4.  Vriendin Dino

 

24. CHARACTERS

1.  Larissa va Poeijer

2.  Patrick Ermers

3.  Wendy van der Velden

4.  Ed van der Velden

5.  Marco Kampstra

6.  Hanna van der Gaag

 

RECCE TEAM

1.  Fabian Emde

2.  Jimmy Voeten

3.  Henk Veen

4.  Jaap de Kramer

5.  Roel Arets

6.  Roy Bregman

7.  Dino

8.  Karel van Aerle

9.  Lex van Bergen

10. Steven Marazzani

 

LUNCHES

1.  Jan van de Nieuwenhof

 

PRESENTATIE 

1.  Alma Omerbegovic

 

ORGANISATIE

1.  William Bos

2.  Anée Cossé 

 

ORGANISATIE ASSISTENT

1.  Amina Mehic

 


 

Futurea (project 921) is an initiative of Out of Area Foundation

Geysselberg 41 5856BB  Wellerlooi - Nederland - Tel: +31 (0)6 13522589 - info@outofarea.nl www.outofarea.nl -   NL48 RABO 0132 7822 00 KvK 17150251

 


Partners Futurea 2019;